Hlasování o nej blog

cornelia17.blog.cz
Jsme tu s dalším pokračováním oblíbeného hlasování o nejlepší blog.

V minulém kole od vás nejvíce hlasů dostala autorka blogu foxy-girl.blog.cz. Její blog tak byl měsíc propagován na titulní stránce blog.cz a v aktuálním newsletteru. Na autorku vítězného blogu jsme se tedy obrátili se žádostí, aby pro nás vybrala nových 5 blogů do dalšího kola, které si to podle ní zaslouží. Zde je její výběr:
  1. jeremyho.blog.cz
  2. radoslav.blog.cz
  3. tralalatralali.blog.cz
  4. tulen.blog.cz
  5. zuzikuvblok.blog.cz
Vzkaz od autorky blogu foxy-girl.blog.cz: „Doufám, že čtenáře zaujmou a získají díky účasti v této soutěži nějaké nové příznivce. Myslím si, že za to rozhodně stojí! Lištička
Hlasuje v anketě, který blog vás nejvíce oslovil. Na hlasování máte týden – konec bude 17.5. ve 12:00.
Aktualizace 17.5. 12:00 – Hlasování bylo ukončeno, výsledky budou oznámeny v novém článku.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: