Soutěž na hry.blog.cz – vyhrajte malý notebook

Baví vás hrát hry? Tak co si zasoutěžit na hry.blog.cz?

Kolegové zde pro vás připravili velkou soutěž o ceny, jaké ještě nebyly. Hlavní cenou je malý notebook a dále můžete vyhrát i MP3 přehrávače nebo flashdisky.

Soutěž začíná 13. dubna a po několika kolech skončí 31.května. Podrobné pravidla naleznete na hry.blog.cz.

P.S. Do březnového newsletteru jsme vložili drobnou zprávu s žádostí o vyplnění krátkého dotazníku, kde můžete ohodnotit naše březnové články.
Moc velký zájem jste neprojevili, tak se ještě zkoušíme poníženě připomenout 🙂 Dotazník je k dispozici zde: http://www.surveygizmo.com/s/116635/clanky-brezen

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: