Hlasování o „nej“ blog

beta-web.blog.cz
Ani v tomto měsíci nebudete ochuzeni o vaše oblíbené hlasování o „nej“ blog.

V březnu se vám z předložené nabídky pěti blogů nejvíce líbil blog hierbezuela.blog.cz, který dostal v anketě nejvíce hlasů, a za odměnu je tak po dobu jednoho měsíce propagován na titulní stránce.
Jeho autorku jsme oslovili s přáním, aby pro náš blog vybrala do dalšího kola nových 5 blogů, o kterých si myslí, že si to zaslouží a že by nějak mohly zaujmout naše čtenáře. Zde je její výběr:
  1. ashuleii.blog.cz
  2. dandelion-meadow.blog.cz
  3. foxy-girl.blog.cz
  4. little-red-riding-hood.blog.cz
  5. tealady.blog.cz
Se všemi blogy se můžete podle svého zájmu seznámit, a hlasováním v anketě vyjádřit své sympatie některému z nich. Na hlasování máte týden, pak zveřejníme výsledky jak to dopadlo. Hlasování končí 15.dubna ve 12:00.
Aktualizace 15.4. 12:00: Hlasování bylo ukončeno, výsledky budou oznámeny v novém článku.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: