Vyhlášení soutěže „Máte slavný blog?“

animex-studio.blog.cz
Od 26. února do 9. března jste mohli v anketě vybírat vítěze naší soutěže „Máte slavný blog„. Hlasování je u konce, a je tak na čase vyhlásit výsledky.

Zde je snímek ankety v okamžik ukončení soutěže:
anketa
Jak se tedy můžete sami přesvědčit, dopadlo to následovně:
chiquitka.blog.cz
2. místo: wazy.blog.cz
wazy.blog.cz
3. místo: anketovy.blog.cz
anketovy.blog.cz
Autory 3 vítězných fotomontáží budeme kontaktovat ohledně zaslání slíbených výher – dostanou přenosná sluchátka Koss KEB20 s možností vybrat si ze zelené, modré nebo růžové barvy. Blogy všech 15 finalistů jsou aktuálně propagovány na titulní stránce blog.cz. A nejlepší fotomontáže ze soutěžní galerie se od března již začaly objevovat jako ilustrační obrázky u našich článků.
Všem soutěžícím děkujeme za účast a těšíme se na setkání s vámi i v dalších soutěžích.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: