Hlasování o „nej“ blog

Jsem tu s březnovým kolem naší pravidelné minisoutěže o „nej“ blog, ve které se může kdykoli ocitnout třeba i váš blog 🙂

V minulém kole vyhrála autorka blogu lottelita.blog.cz, kterou jsem požádal, aby nám vybrala do dalšího kola 5 blogů, na které jsme ještě nikdy neupozorňovali a které by mohly nějak zaujmout naše čtenáře. Nakonec vybrala následující blogy:
  1. i-c-e.blog.cz
  2. hierbezuela.blog.cz
  3. helianthi.blog.cz
  4. smajlice.blog.cz
  5. eluin.blog.cz
Máte nyní týden na hlasování v anketě, který z těchto blogů se vám nejvíce líbí. Vítěz bude po dobu 1 měsíce propagován na titulní stránce blog.cz. Hlasování končí 14.3. ve 12:00.
Aktualizace 14.3. 12:00 – Hlasování bylo ukončeno, výsledky budou oznámeny v novém článku.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: