Nejlepší reklamní videa na vaše blogy – uzavření soutěže

zlaticka4ever.blog.cz
Konec měsíce není jen vyhlášení nové soutěže, ale také uzavření předešlé. V listopadu jste si mohli vyzkoušet, jaké to je, natočit reklamu na svůj blog.

V zadání soutěže jsme slíbili, že 30 videí, která se nám budou nejvíce líbit, bude propagováno na titulce. Nakonec jsme se rozhodli, že dáme šanci všem 58 blogům, které se zúčastnily a splnily podmínky (bohužel ne všichni udělali banner v požadované velikosti a prostor na titulce jaksi natáhnout nelze:).

Kromě toho bych zde rád zveřejnil 5 videí, které si mi nejvíce líbily. Oceňoval jsem vtip, originalitu, odvahu …

Na videu od Marhel jsme se s kolegou Standou opravdu jednomyslně shodli:)

Reklamy na vaše blogy a videa budou na titulce rotovat nejméně 14 dnů a nejpozději od středy příštího týdne:)

Co se mi nejvíce líbilo?

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: