Google mapy ve vašem blogu

nattkaakajja.blog.cz
Rád bych vás informoval o dalším z mnoha malých vylepšení. Od nynějška můžete do článků na blozích vložit libovolný úsek – tzv. iframe – z internetové aplikace Mapy Google.

Mám pro vás krátký návod, který vám ukáže jak na to. Je to velmi jednoduché. Najděte si v mapách libovolnou adresu, místo, objekt apod., prostě cokoli, co chcete posléze vložit do blogu.
1
Po pravé straně najdete tlačítko Odkaz – kliknětě na něj a dostanete se k HTML kódu mapy, kterou chcete vložit do článku na blogu. Kód si celý zkopírujte a poté si otevřete administraci vašeho blogu.
2
V novém článku se přepněte do HTML a vložte do něj zkopírovaný kód. Poté klikněte na Aktualizovat, mapa se vám vloží do článku.
3
Nyní už stačí jen článek zveřejnit a na světě je nový článek s vloženou mapou.
4
Na zavěr malá ukázka, abyste viděli, jak to v reálu vypadá. Níže můžete vidět, kde sídlí naše firma, ze které řídíme blog.cz.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: