Zaujalo nás – Koníček

hierbezuela.blog.cz
Jsem tu s dalšími zajímavými blogy, na které jsem narazil při své každodenní práci. Spojuje-li něco následující pětici blogů, které vám chci doporučit, pak je to nadšení, s jakým se autoři věnují svým blogům zaměřeným monotematicky na jeden koníček.

  • starestroje.blog.cz – blog fanouška staré techniky. Můžete na něm najít třeba fotky starých magnetofonů, škodovek apod.
  • ovcsvpardubice.blog.cz – jeden z nejstarších blogů na blog.cz, který je dodnes aktivní. Jeho autor, pan Emanuel Veselý, mi je sympatický tím, jak se skutečně drží názvu svého blogu – „Fascinovaný včelař.“ K dnešnímu dni zveřejnil na svém blogu téměř sedm set článků točících se kolem tématu včel a všeho, co s nimi souvisí.
  • olan.blog.cz – když už jsem si myslel, že na blog.cz neexistují žádné kvalitní blogy o autech, narazil jsem jako na zavolanou hned na dva zajímavé blogy o autech. Tento se zabývá hlavně tuningem, najdete na něm soustu kvalitních fotografií „vytuněných“ aut a nejen to.
  • radek-tuning.blog.cz – a druhý zástupce převážně pánského koníčku, kterým tuning bezpochyby je. I na tomto blogu najdete kupříkladu hromadu tematických fotek a nejen to. Všem klukům doporučuju. 🙂
  • archeo.blog.cz – nakonec tu mám blog studenta archeologie, který se věnuje právě tomuto oboru. Mimochodem historických blogů je na blog.cz víc, ale to zase někdy příště 🙂

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: