„Smazat nebo na titulku?“ – startujeme

for-my-life.blog.cz
V polovině září jsme vyhlásili poněkud kontroverzní soutěž „Smazat nebo na titulku“. Podstatou soutěže je hlasování v anketě mezi 3 blogy. Ten, který získá nejvíce nejvíce hlasů, bude 14 dnů na titulce; ten, který získá hlasů nejméně, bude SMAZÁN; a tomu, kdo se umístí uprostřed, se nic nestane.

Přihlášení do této adrenalinové soutěže bylo samozřejmě zcela DOBROVOLNÉ. Do soutěže se nám přihlásilo 17 blogů. Rozhodně si vážíme odvahy všech přihlášených.
Jelikož vaše reakce byla převážně negativní, tak jsem se rozhodli, že k hlasovaní přidáme i variantu „Zrušte soutěž“. Ano, pokud nejvíce hlasů získá tato varianta, tak nebude žádný blog na titulce a ani žádný blog nebude smazán. Než na tuto variantu kliknete, tak si zkuste uvědomit, že blogeři se do této soutěže přihlásili zcela dobrovolně a berou to třeba jako příležitost, kterou vy jim vezmete. Kliknutím na „zrušit soutěž“ se stavíte do role někoho, kdo ví, co je pro ostatní to správné.
Pokud se vám soutěž nelibí, tak bude třeba ferovější prostě nekliknout na žádnou variantu. Nízkou účastí v anketě samozřejmě dáte jasně najevo, že vás tato soutěž nezajímá. Zvládnete nekliknout, i když je to tak snadné?
Hlasovat můžete mezi těmito třemi blogy:
  1. ratuska.blog.cz

  2. leontynss.blog.cz

  3. parapeta.blog.cz

Hlasovaní končí v pátek 17. října ve 12:00
Aktualizace 17.10. 12:00 – hlasování bylo ukončeno. Výsledky budou oznámeny v novém článku.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: