Zaujalo nás – Recepty

world-of-music.blog.cz
Přinášíme vám dalších 5 tipů na zajímavé blogy. Tentokrát doporučejeme blogy zaměřující se na publikování kuchařských receptů.

Redaktor Standa:
„Blogů, které se specializují jenom na vaření, je překvapivě hodně. A to platí pro celý český internet, nejenom pro blog.cz. Jsme proto rádi, že i u nás se najdou kvalitní blogy pro všechny zájemce o inspiraci v kuchyni. Následujícíh 5 blogů je pouze malou ochutnávkou. Na závěr malou poznámku – tentokrát se mi nechtělo opatřit každý blog vlastním komentářem, proto jsem se držel slov, kterými své blogy nazývají sami jejich autoři.“
  • mlsnakocka.blog.cz – Mlsná kočka. Recepty pro drsné jazýčky aneb naším dobrým jídlem se občas zavděčíme i kočce…
P.S. Už víte, že si můžete koupit zbrusu novou kuchařku od Šárky Škachové, autorky blogu dolcevita.blog.cz? 🙂

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: