Hlasujte pro Blog.cz v Křišťálové lupě

zuzka-blog.blog.cz
Pamatujete, jak jsme vás v srpnu prosili, abyste nás svými nominacemi dostali do hlasování o Křišťálovou lupu? Díky vašim hlasům jsme postoupili do druhého a závěrečného kola v kategorii Komunitní server. Udělejte nám ještě jednou radost, a dostaňte nás svými hlasy na první místo!

Křišťálová Lupa 2008 – Cena českého internetu, je anketa, která si klade za cíl oceňovat „nejoblíbenější a nejzajímavější projekty a služby českého Internetu za rok 2008.“ Anketu pořádá zpravodajský server Lupa.cz, a na českém internetu je její význam srovnatelný například s důležitostí Českých lvů pro lidi z filmové branže. Více informací o Křišťálové lupě můžete najít na těchto stránkách.
Hlasování probíhá od 22. září do 26.října 2008. Výsledky budou oznámeny 27. listopadu. Rádi bychom vás tedy všechny poprosili o váš hlas, uděláte nám radost. A hlavně – hlasujete vlastně i pro sebe, protože blog.cz jste přece vy.
Svůj hlas nám můžete dát zde:

kristalova.lupa.cz/hlasovani

Jenom ještě připomínáme, že stačí hlasovat třeba i jen v kategorii Komunitni server, a zbytek řešit nemusíte. Na druhou stranu, pokud náhodou používáte a jste spokojeni i se servery jyxo.cz a tn.cz, tak můžete hlasovat i pro ně. Máme s nimi ledacos společného 🙂
Za všechny vaše hlasy děkujeme!

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: