Vyhlášení soutěže „Vyfoťte se se svým blogem“

rafivie.blog.cz
Všimli jste si něčeho nového na naší titulní stránce? Tedy kromě nového designu?:) Ano, správně – objevily se tam vaše fotky ze soutěže „Vyfoťte se se svým blogem„.

Takže jak to celé dopadlo? V zadání soutěže jsme slíbili, že ze všech soutěžících fotografií vybere redaktor Standa 100 nejpovedenějších výtvorů, a ty půjdou na naši titulní stránku. Dopadlo to ale trochu jinak.
Standa nakonec skutečně vybral všechny soutěžní fotky, ale s jedním důležitým omezením – museli jsme bohužel vynechat fotky, které nedodržely soutěžní zadání. Nejčastěji se jednalo o příliš velké fotky, které by se kvůli své velikosti nevešly do vymezeného místa na titulní stránce. Ale vy, kterých se to týká, nesmutněte. Protože je Standa hodný, tak do naší Galerie vybral všechny soutěžní fotky, tedy i ty, které byly příliš velké. Takže pokud si chcete prohlédnout všechny soutěžní výtvory na jednom místě, Galerie se už na vás těší. Čeká tam na vás 94 originálních fotografií, na kterých si můžete prohlížet naše uživatele spolu s jejich blogy.
Fotky se budou na titulní straně pravidelně střídat, a každá vede na blog daného uživatele. Předpokládáme, že to tam necháme minimálně 14 dní, jak jsme slíbili. Všem soutěžícím ještě jednou děkujeme!

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: