Chlubíme se. Chlubte se s námi!

Spustili jsme novou grafiku titulky a rádi bychom o tom dali vědět veřejnosti formou tiskové zprávy. Většinou bývá v tiskové zprávě citace ředitele firmy, který zprávu komentuje, a většinou to bývá docela nuda. Tak jsme si řekli, že větší zábava bude, když tam bude citace někoho z vás.

Níže je připravena tisková zpráva a prostor pro vaše vyjádření je vynechán. Zkuste do komentářů doplnit svou citaci o délce cca 1-3 řádky.
Prosíme přehnaně nechvalte, ať to není nuda. Na druhou stranu kritiku si tam také nedáme 🙂 Citace, která se nám nejvíce bude líbit, bude použita. Výběr bude ukončen v pondělí 8.září ve 12:00.
—————————————————————————————————————————————————
Blog.cz má novou grafiku a logo
Jeden z největších komunitních serverů v České republice Blog.cz spustil novou grafickou podobu titulní stránky. Kromě úvodní stránky se redesign týká také rozhraní, pomocí kterého si uživatelé blogy vytvářejí. Vše doprovází i nové logo, které si uživatelé vybrali sami v hlasování na blogu provozovatele Srdce blogu (blog.blog.cz). Cílem redesignu bylo lépe představit Blog.cz novým uživatelům a zároveň vyjít vstříc v grafické podobě dominantní skupině mladých blogerů.
A jak vidí změnu jeden z uživatelů?
„……………….. ………… ………………… ……………….. ………………………………….
……………………….. ……………………… ……………….. ……………….. ………………..
……………….. ……………….. “ říká XY autor, blogu xy.blog.cz.
Webová aplikace Blog.cz byla spuštěna v srpnu 2005 a stala se rychle největším publikačním systémem na českém internetu. Aktualně dosahuje okolo 2 milionů realných návštěvníků měsíčně. O provoz Blog.cz se stará společnost Jyxo s.r.o., která stojí za internetovými projekty jako je například stejnomenný vyhledávač Jyxo.cz. V květnu 2008 získala 100% podíl ve firmě Jyxo s.r.o. společnost CET 21 spol.s r.o., provozující TV Nova.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: