Nová soutěž – Vymyslete soutěž!

Občas nám píšete, že chcete více soutěží nebo dokonce i nějaké soutěže navrhujete. Přiznáváme se, že už narážíme na problém vymyslet něco zajímavého, tak jsme si řekli, že to zkusíme nechat na vás:)

Své návrhy na soutěž pište do komentáře. Před tím než něco napíšete, tak se ujistěte, že jste odpověděli na následující 3 otázky:
  • O čem ta soutěž bude?
Zkuste trochu popsat, co budou mít blogeří za úkol a jak to bude fungovat.
  • Kdo a jak bude vybírat vítěze nebo finalisty?
Prosím berte na vědomí, že už je pro nás téměř nemožné přečíst 1000 komentařů nebo projít stovky blogů. Na druhou stranu bychom rádi zkusili do hodnocení zapojit i blogery a to i jinak nez hlasováním v anketě. Např. vítěze grafické soutěže by mohli vybírat vítězové předchozí podobné soutěže. Ale samozrejmě nečekáme, že nějaký bloger by chtěl pročítat 1000 komentářů. Pokud tohle nějak realisticky vymyslíte, tak se rozhodně zvyšuje pravděpodobnost použití vašeho nápadu:)
Prosím nepište tedy návrhy tipu: „Soutěž o nejlepší blog“ bez toho, aby jste napsali, JAK a KDO by blogy hodnotil, aniž by musel projít více jak 1000 blogů:)
  • Kolik bude výherců a co bude cenou?
5 blogerů s nejzajímavějšími nápady bude mít 14 dnů odkaz na svůj blog na titulní stránce. No a samozřejmě doufáme, že něco z toho budeme moci i uskutečnit:)

Soutěž končí 22.9. ve 12.00.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: