Kdo vyhrál v naší velké červencové soutěži?

sarisek.blog.cz
Určitě už hoříte nedočkavostí, kdo vyhrál v naší velké červencové soutěži „Napište 10 věcí, které byste chtěli na Blog.cz vylepšit„. Konečně tedy nastal okamžik vyhlášení.

V zadání soutěže jsme slíbili, že soutěž bude mít dva výherce, kteří získají hlavní cenu – hudební telefon Nokia 5310 XpressMusic. Prvním výhercem se stane ten, kdo vymyslí jeden nejlepší návrh na zlepšení Blog.cz, který nás nejvíce zaujme. A druhým výhercem bude ten, kdo vymyslí deset nejlepších návrhů na zlepšení Blog.cz. Takže jak to dopadlo?
Autorkou nejlepšího návrhu je uživatelka vystupující pod přezdívkou Grainne. Její vítězný návrh, který se nám nejvíce líbil, zní:
„Vytvořit malou online hru pro všechny blogaře.“
Celý komentář s jejími deseti návrhy najdete zde.
Autorkou deseti nejlepších návrhů na zlepšení Blog.cz a tedy druhou výherkyní se stala uživatelka vystupující pod přezdívkou Namasté. Líbily se nám jak všechny její nápady, tak to, že nám je napsala ve formě básničky. Rozhodli jsme se proto přimhouřit oči nad tím, že se zúčastnila až po konci soutěže.:) A jak že zní jejích deset vítězných návrhů?
1
Je to jasné jako nebe,
chceme menu podle sebe.
Mohli bychom jednou snad
rubriky si sami pojmenovat?
2
Adminové nejmilejší
galerii přehlednější
chtěli bychom také míti
obrázky jsou základ bytí.
3
Protože je času málo
vážně by to za to stálo,
kdyby zaráz fotek mraky
mohli bychom nahrát taky.
4
A aby šel design pak
nastavit i přes zdroják.
Bylo by víc možností
a také míň starostí.
5
Aby se též mohlo dát
každý článek bodovat.
Jeden bod- to se tedy nepovedlo
Pět- gratuluji, tohle sedlo!
6
Pro nováčky více rad
aby zvládli co a jak
a nebyli zmatení
však oni to ocení.
7
Je to super, to vám pravím,
míti menu pod záhlavím.
Ke štěstí nám málo stačí,
máme vás pak ještě radši.
8
Reklamy jsou dobrá věc,
však pod články vadí přec.
Poslechněte mojí rady
pod menu by byly rády.
9
Na netu si rozumíme
přestože se nevidíme.
Mám tu jedno velké přání
naplánovat si setkání.
10
A pro naše milé tváře
vylepšete komentáře.
Se smajlíky, s barvičkami,
děkujeme, pán Bůh s vámi.
Oběma výherkyním gratulujeme, a budeme je brzy kontaktovat ohledně poslání slíbené výhry – hudebního telefonu Nokia 5310 XpressMusic.
Vám všem, kteří jste se této soutěže zúčastnili, děkujeme! Poctivě jsme si pročetli všechny vaše komentáře, a dříve nebo později se určitě dočkáte realizace některých vašich nápadů.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: