Zaujalo nás – Fotografie

algidaa.blog.cz
Přinášíme dalších 5 tipů na zajímavé blogy na Blog.cz, které stojí za to navštívit (a třeba se tam i vracet). Los tentokrát padl na blogy, jejichž autoři se zaměřují na prezentování svých fotografií.

Redaktor Standa: Fotoblogů je strašně moc, není proto lehké vybrat jenom pět, o kterých si myslím, že si zaslouží vaši pozornost. Možná se proto k tomuto tématu ještě někdy vrátíme.:)
  • huskyw.blog.czna tomto blogu najdete spoustu fantastických záběrů autorčiných psů, a nejen to. Vřele doporučuji.
  • hanaska.blog.czblog specializovaný na jednu úzkou, ale o to zajímavější oblast – autorka na svém blogu zveřejňuje svoje fotografie pavouků. Odporné, ale mimořádné zajímavé 🙂
  • swamp.blog.czAutor dříve fotil jako o život, a každý den zveřejňoval nové fotky. Nyní trochu polevil.:)
  • klattau.blog.czA nakonec blog začínající fotografky, která fotí svoje rodné Klatovy a píše o nich i blog. Myslím, že jí to celkem jde 🙂

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: