Vyzvídáme – vyplňte nám dotazník

inaccessible.blog.cz
Rádi bychom vás trochu lépe poznali. Asi už jste si všimli, že jsme zvědaví. Má to ale svůj dobrý důvod.

Službu Blog.cz stále zdokonalujeme, abyste s ní byli maximálně spokojeni. Dobrým důkazem toho, že vám nasloucháme, je například změna názvu našeho blogu nebo zvýšení limitu na obrázky. Jednou z cest, jak se zlepšovat, je zjistit vaše přání a názory. Je vás hodně, a tak to není zrovna dvakrát jednoduché.
Připravili jsme si proto pro vás malý dotazník. Týká se pouze našeho blogu a je to zatím jenom takový test před velkým dotazníkem, který bude následovat. Nepotřebujeme proto zatím příliš odpovědí, stačí nám jich okolo padesáti a pak náš první dotazník stopneme.
Až ho vyhodnotíme, připravíme pro vás potom dotazník velký, který už bude zjišťovat, jací jste, co máte rádi a kam byste chtěli směřovat vývoj naší služby Blog.cz, která vám umožňuje tvořit si své deníčky.
Aktualizace 7.8. 19:00: Dotazník byl v tuto chvíli ukončen. Děkujeme všem za vyplnění. Mimo jiné jsme se dozvěděli, že 7. srpna více jak 50% učastníků dotazníku nemělo na nohou ponožky 🙂

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: