Soutěž: Vyfoťte se se svým blogem!

Víme o tom, že se vám líbila naše březnová soutěž „Předveďte světu svůj blog„. Rozhodli jsme se tedy, že si zopakujeme něco podobného, ale s jednou důležitou změnou. Za úkol máte vyfotit sebe se svým blogem. 100 nejzajímavějších fotografií bude zveřejněno na naší titulní stránce po dobu minimálně 14 dní.

Možná si říkáte, co je to za nesmysl – jak se mám vyfotit se svým blogem? Je to jednoduché, zde jsou soutěžní podmínky:
1) Udělejte fotografii vás samotných u počítače, na kterém píšete svůj blog. Pokud nemáte stativ a foťák vybavený samospouští, pak někoho poproste, ať vás vyfotí – rodiče, sourozence, kamarády… Ale pozor, nechceme žádné fotky, na kterých budete sedět k objektivu zády apod. – z fotky by mělo být znát, že něco děláte na počítači, a že jste to opravdu vy.
2) Nebo z něčeho vyrobte adresu vašeho blogu a vyfoťte se s ní. Adresu vašeho blogu můžete třeba někam napsat, a pak se u toho nápisu vyfotit. Opět platí, abyste se nestyděli, a nikam se neschovávali – chcete se přece všem předvést i s vaším blogem v dobrém světle, nebo ne?
3) Soutěžní fotografie musí mít rozměr 220 x 220 pixelů, velikost maximálně 100 kB, formát JPG, a musí být jen jedna. Tyto podmínky prosím dodržte, jinak nebudeme moci vaše fotky použít. Fantazii se ale meze nekladou a vaše fotky smíte jakkoli upravovat v počítači. Vaše soutěžní fotka tak může klidně zobrazovat něco neexistujícího, hlavně když na ní budete vy a váš blog. Zkuste být neotřelí a lámejte si chvilku hlavu, jak se dá originálně vyfotit s blogem.
4) Soutěžní fotku vložte do nového článku na svém blogu a nechte nám v komentářích na ní odkaz. Váš oblíbený redaktor Standa vybere 100 soutěžních fotek, které použijeme na naši titulní stránku.Na ní se budou budou pravidelně obměňovat, podobně jako tomu bylo u naší soutěže „Vytvořte banner pro svůj blog„. Všechny zbylé fotografie použijeme do nové galerie na našem blogu, tak jako u galerie vzniklé ze soutěže „Předveďte světu svůj blog„. Soutěž končí 22.8. ve 12.00.
Pokud jste dosud zůstávali v blogerské anonymitě, nechcete si to u příležitosti této soutěže rozmyslet? Zkuste se zamyslet, jak by to příznivě ovlivnilo vaši návštěvnost. Těšíme se na všechny vaše soutěžní fotografie, a také na to, že konečně trochu poznáme, jak vypadáte. Tak popadněte foťáky nebo mobily a dejte se do toho!

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: