Nový seriál – „Blogeři radí“

kukuk.blog.cz
Tak a je to konečně tady – od příštího týdne začíná náš nový seriál, ve kterém budeme zveřejňovat vaše vlastní rady týkající se nejenom propagace blogů. Pojďme si říct, na co všechno se můžete těšit.

V dubnu jsme vás vyzvali, abyste poradili ostatním uživatelům, jak propagovat svůj blog. Sešlo se nám velké množství zajímavého materiálu, proto jsme se rozhodli pojmout to trochu jnak. Vaše tipy a články byly natolik zajímavé, že jsme připravili celý seriál článků, které se budou skládat z vašich vlastních, původních citací. Zároveň se omlouváme, že nám to trvalo tak dlouho, ale bylo s tím hodně práce.
Úplně nakonec rovněž splníme svůj slib, a zveřejníme i jeden slíbený kompletní článek včetně krátkého profilu autora. Ale zatím nepředbíhejme a ukažme si témata, kterým se budou věnovat jednotlivé články.

Kategorie:

 1. Adresa blogu
 2. Design
 3. Menu
 4. Články
 5. Styl psaní
 6. Komentáře
 7. Obsah
 8. Komunikace s ostatními blogery
 9. Originalita a kopírování
 10. SONB, SB, bleskovky
 11. Propagace nejen na Blog.cz
 12. Autosurfy
 13. Chce to čas
 14. Dobré jméno blogera
 15. Slova v článcích – doping
 16. Návštěvnost? Nepotřebuji:)
V každém z 16 dílů rovněž najdete pár odkazů na články, které uživatelé napsali na své blogy. Každý článek bude rovněž obsahovat anketu k probíranému tématu. Všechny díly budou jako správný seriál vycházet ve stejný den a stejnou hodinu – vždy v pátek ve 12.00 se budete moci těšit na nový díl.
Myslíme, že k diskusi nad jednotlivými tématy vás nebudeme muset nijak vybízet. Dopředu upozorňujeme, že se nebude jednat o oficiální rady provozovatele – budou to pouze a jedině vaše tipy, a některé z nich jsou možná trochu zrádné. Až na jedno téma se k nim ale nebudeme vyjadřovat, abyste mohli sami uvážit, nakolik vám dané rady přijdou užitečné.
A jestli zas někdo napíše, že vaše komentáře nečteme, tak Blog.cz vytáhneme ze zástrčky, a bude pokoj 😛 (vzkaz od Pavla).

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: