Kam vyrazíte na prázdniny?

petrushinecka.blog.cz
Prázdniny jsou v plném proudu, a tak je jasné, na co se vás budeme tentokrát ptát. Zajímá nás, co hodláte podniknout během následujícíh dvou měsíců.

Možná jste si také všimli, že někteří z uživatelů blog.cz začali takzvaně „pozastavovat“ své blogy. Spousta z nich totiž odjíždí pryč, a nějakou dobu se tak nebudou moci svému blogu věnovat. A co vy? Také „pozastavujete“?
Napište nám, jak naložíte s letošními prázdninami. Máte rádi letní festivaly? Jedete na dětský tábor? K babičce na vesnici? Nebo s rodiči k moři? Nebo zůstanete doma a budete třeba chodit na někam brigádu? Těšíte se už, až se na svém blogu čtenářům svěříte se svými letními zážitky?
Využijte komentářů a napište nám. Jako vždy jsme velmi zvědaví!

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: