Soutěž: Napište 10 věcí, které byste chtěli na Blog.cz vylepšit

Rozhodli jsme se, že vás v červnové soutěži opravdu potrápíme. Za úkol máte napsat do komentářů 10 návrhů, kterými byste chtěli Blog.cz vylepšit. Vyhrát můžete hudební telefon Nokia 5310 XpressMusic. Tak to bylo stručně, a nyní trochu podrobněji.

Kdo bude vítěz?
Vítěze budeme vybírat ve dvou kategoriích:
1. Nejlepší návrh 10 tipů
-vybereme jeden komentář, jehož 10 tipů nás nejvíce zaujalo.
2. Nejlepší jednotlivý návrh
-vybereme pouze jeden nápad, který nás nejvíce zaujal.
-podmínkou i zde je ovšem napsat 10 tipů.

Další zajímavé návrhy zveřejníme a autory určitě nenecháme v anonymitě.

Co máme psát?

Může to být poměrně konkrétní, jako např. „zvyšte maximální velikost obrázku, který je možné nahrát“ přes „zorganizujte letní tábor pro blogery„, až po poměrně jednoduché věci, které stejně plánujeme, jako např. „přidávání nových článků silou vůle„. Zkuste klidně zapomenout na to, jak Blog.cz nyní vypadá, a zkuste si představit, jak by měl vypadat za 5 let….

Upozorňujeme, že tohle není „hlasování“ o tom, co byste chtěli mít na Blog.cz. Tato soutěž slouží ke shromáždění co největšího množství nejroztodivnějších nápadů. Takže nemá příliš velký smysl opakovat to, co už napsal někdo před vámi. Samozřejmě se ale u předchozích komentářů můžete inspirovat. Takto se podařilo třeba vybrat nový název pro náš blog.

K hlasování o nejžádanější funkci se třeba také časem dostaneme.

Podle čeho budete vybírat?

Vítězí originalita a nápaditost. Rádi bychom si prostě přečetli něco, co nás nikdy nenapadlo.

Jak to ma být dlouhé?

Ideálně by to mělo být vypsáno jen v bodech, tzn. jeden návrh = jeden nebo dva řádky vašeho popisu. Někdy můze být ale i jedno slovo dostatečné. Pokud pocítíte potřebu se nějak rozepsat, pak můžete na svém blogu napsat článek a do komentáře přidat odkaz. Pokud nás vašich 10 nápadů zaujme, tak se jistě podíváme i na váš článek. Ale nic neslibujeme.

Zrealizujete nějaký z návrhů, který vyberete?

Pokud to bude něco, z čeho si „sedneme na zadek“, tak určitě. Jinak máme samozřejmě také nápady a plány, ale výborných nápadů není nikdy dost. Tudíž opět nic neslibujeme.

Co když mne napadají jen samé blbosti?

Některé vaše připomínky nebo návrhy, která nám občas píšete, končí slovy …“to je ale blbost„. Zajimavé je, že to jsou věci, které nás často zaujmou. Nijak se tedy neomezujte. Je to jenom hra. Navíc bleskovky, SNB apod. jsou všechno originální věci, ktere jste vymysleli vy, a dostali tím Blog.cz mezi nejnavštěvovanější servery. Takže pokud máte někdo nápad na Bleskovku ve verzi 2, tak sem s tím.

Není tahle soutěž moc těžká?

Je krutě těžká!!! O to větší šanci máte vyhrát, pokud se trochu potrápíte. Cena v podobě hudebního telefonu je přece lákavá!

Kolik času na to máme?

Termín pro vaše poslední návrhy je 22. července 12.00. Vítěze vyhlasíme začátkem srpna.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: