Chcete se stát našimi testery?

fred13.blog.cz
Jak možná víte, připravujeme pro vás velké překvapení. Pokud si na to troufáte, pojďte nám s jeho přípravou trochu pomoci!

Nechceme zatím prozrazovat více, než je nutné, proto jen ve zkratce: všechno, co děláme, děláme s ohledem na své uživatele. Jste pro nás na prvním místě a na vašem názoru a hlavně spokojenosti nám velmi záleží. A protože v současnosti pracujeme na něčem, co je ještě potřeba před zveřejněním pořádně vyzkoušet, potřebujeme znát názor vybraných uživatelů.
Patříte mezi zkušené blogery, kteří se jen tak něčeho neleknou a se vším si ví rady? Dovedete poznat podezřelé chování blogu a srozumitelně česky ho popsat? Zvládnete udělat kupříkladu screenshot, zkomprimovat ho do rozumné velikosti, a poslat ho e-mailem i s popisem chyby? Nemusíte mít žádné speciální dovednosti ani znalosti – prostě stačí, když nám dokážete nahlásit problém, který objevíte, aniž byste použili větu typu „Mě se to zobrazuje divně.. je to rozbitý…“, apod.
Jestliže jste si na předchozí otázky odpověděli ano, pak právě na vás čekáme: napište nám krátký e-mail na adresu blog@blog.cz, ve kterém uveďte odkaz na svůj blog na Blog.cz, a připište, proč byste se chtěli zúčastnit našeho testování. Do předmětu tohoto e-mailu napište TESTOVÁNÍ.
Upozornění:
  • Nemůžeme bohužel zapojit všechny blogery, kteří nám napíšou – vybereme proto jenom některé. Třeba podle toho, jak dlouho už vás známe, jak dlouho blogujete, jakého druhu máte blog atd. Prostě výběr bude jenom na nás a může se vám zdát i nespravedlivý.
  • Vybraní blogeři se budou moci pochlubit na svém blogu článkem, ve kterém mohou napsat, že testují pro blog.cz apod. Ale s jedním omezením – nebudou moci zveřejnit žádný screenshot, který si případně udělají. To víte, nechceme, aby se zkazilo překvapení.
Budoucnost Blog.cz právě částečně svěřujeme do rukou těch nejlepších z vás!

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: