Soutěž: Udělejte bleskovku o Blog.cz!

Tentokrát jsme se trochu inspirovali u vás – za úkol totiž budete mít udělat bleskovku!

Pro ty, kteří neví, co je bleskovka: je to článek na blogu, který obsahuje několik otázek, na které má návštěvník blogu odpovědět v komentáři.
Soutěžní podmínky:
  • Udělejte na svém blogu bleskovku o Blog.cz. Bleskovka musí mít minimálně 3 otázky a jedna z otázek musí být: „Kolik bude na Blog.cz založených blogů k 15.6. 2008 12:00?
    Ptáme se na celkový počet blogů založených od začátku spuštění služby Blog.cz v roce 2005.
  • Tipující, který se svým tipem nejvíce přiblíží přesnému počtu blogů, vyhraje digitální fotoaparát Samsung S630 + 2 GB kartu. Tuto cenu zároveň vyhraje i ten, na jehož blogu bude vítězný tip!
Jaké jsou další podmínky?
  • Komentující ve vaší bleskovce musí mít blog na Blog.cz.
  • Jeden bloger se může zúčastnit libovolného počtu bleskovek – ovšem na každé bleskovce jen jedním tipem (komentářem). Tedy jeden bloger = jeden tip na jedné bleskovce. Na každé bleskovce ovšem můžete tipovat rozdílně.
  • Poslední účast v bleskovce o Blog.cz je možná 15.6. ve 12:00, kdy soutěž končí.
Celkový počet blogů, který bude na Blog.cz k 15.6. 12:00, zveřejníme v novém článku po tomto datu. Potom vás vyzveme, abyste nám do komentáře vložili odkaz, jestliže jste se svým tipem přiblížili alespoň +/- 100. V tom my už ten nejpřesnější tip najdeme.
V případě, že bude 2 a více shodných tipů, vyhraje ten, kdo tipoval první – rozhoduje datum u komentáře v bleskovce.
Vítězný tipující bude kontaktován na email, který má uveden v administraci blogu. Stejně tak majitel blogu, na kterém bude bleskovka s vítězným tipem.
Soutěž má ještě druhou, dobrovolnou část…
Své bleskovky můžete propagovat v komentářích k tomuto článku.
Do komentáře kromě odkazů na svou bleskovku přidejte ještě i minimálně ty 2 další otázky. 9.6 zveřejníme na titulce pět odkazů na vaše bleskovky, které se nám nejvíce líbily. Odkazy zde budou do konce soutěže 15.6.

O čem ty dvě otázky vlastně mají být?

Tyto otázky se mohou jakkoliv dotýkat Blog.cz. Může to být dotaz k administraci blogu, nebo třeba i něco méně technického.

Příklady otázek (tyto samozřejmě už nepoužívejte):

Kolik otázek můžete vložit do ankety?…
Jak se jmenuje zakladatel firmy, která provozuje Blog.cz?

Upozorňujeme, že máme rádi originalitu.
Jestli se budete podbízet s jednoduchými otázkami, tak nás zklamete.

Malá nápověda pro otázku „Kolik blogů bude na Blog.cz k 15.6. 2008 12:00?“

Nějaké číslo bylo velmi nedávno zveřejněno. Nenajdete ho přímo na tomto blogu, ale zas tak daleko není.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: