Už nechceme být oficiální. Změňte název našeho blogu!

Náš blog je tu už pět měsíců, a tak jsme si řekli, že nastal čas nebrat ho tak vážně.

V současnosti se náš blog jmenuje Oficiální blog, a to se nám moc nelíbí. Je to nudné.. Brzo dostane nový, odvážnější design, a proto si zaslouží i nové jméno, které by k němu více ladilo. Víme, že na oficiality si moc nepotrpíte – poraďte nám proto, jak dál. Napadá vás lepší název pro náš blog? Nebudeme vám nabízet žádné možnosti z čeho vybírat – necháváme to zcela na vás.
Pište nám do komentářů, jaké jméno pro náš blog by se vám líbilo. Když se mezi vámi najde někdo, kdo bude mít opravdu dobrý nápad, přejmenujeme náš blog podle jeho návrhu! Autor nového názvu a jeho blog bude zveřejněn v některém z našich článků.
Takže?

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: