Soutěž: Vytvořte design pro nové blogy! Nejlepší umístíme mezi šablony vzhledu!

Nastal konec měsíce, a je tak na čase vyhlásit novou soutěž. Tentokrát máte za „úkol“ vytvořit nový design pro ostatní blogery. Kromě prestižní záležitosti umístění výherních designů mezi současnými šablonami vzhledu dostanou vítězové software pro úpravu fotografií Zoner Photo Studio 10.

Pravidla jsou velmi jednoduchá:
  • založte si na Blog.cz nový blog pouze pro účely této soutěže
  • vytvořte na něm nový, originální design
  • odkaz na tento blog nám potom vložte do komentářů k tomuto článku
  • na soutěžním blogu vytvořte i nějaký (klidně nesmyslý obsah) – tedy udělejte pár rubrik, vytvořte článek (stačí změť písmen) apod. – jde nám o font písma, které použijete, rovněž o jeho barvu a velikost
  • nepoužívejte prosím k vytvoření vzhledu žádné obrázky, ke kterým nemáte autorská práva
Ze všech soutěžních designů vybereme 10 favoritů a z nich vás potom necháme vybrat 3 celkové vítěze. Tito výherci dostanou kromě softwaru pro úpravu fotografií Zoner Photo Studio 10 také univerzální grafický editor Zoner Callisto 5. Především ale jejich vytvořený design bude použit mezi šablony vzhledu, z kterých si můžete vybírat v průvodci při založení nového blogu.

U těchto šablon budete samozřejmě uvedeni jako autoři s odkazem na váš blog.
Těšíme se na všechny vaše designy – možná ve vás probudíme skrytý talent pro práci grafika.
Odkazy na vaše soutěžní designové blogy nám posílejte do 23.5. do 12.00, kdy soutěž končí.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: