Ptejte se nás na co chcete, my vám na co chceme odpovíme:-)

sexiiik.blog.cz
Minule jsme v našem článku začali s podhalením zákulisí Blog.cz, takže v tom opět pokračujeme. Máte jedinečnou příležitost zeptat se nás na cokoli!

Napište nám do komentářů jakoukoli otázku, která vás zajímá. Ptejte se nás třeba na všechno okolo provozu Blog.cz, na naše názory na různá témata, ať už související s blogováním nebo s čímkoli jiným. Leží vám už něco dlouho v hlavě?
Ptát se můžete na co chcete, ale s jedinou výjimkou. Jak už upozorňujeme v mottu tohoto blogu – nenahrazujeme uživatelskou podporu. Všechny vaše problémy s blogem a podobně proto směřujte prosím i nadále na emailovou adresu blog@blog.cz.
Na všechy vaše otázky jsme moc zvědavi a jsme si jisti, že nás určitě překvapíte originalitou toho, na co všechno se dá zeptat. Ze všech dotazů vybereme ty nejzajímavější a v dalším článku na ně odpovíme.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: