Soutěž: Předveďte světu svůj blog!

Neseďte jenom u počítače – předveďte adresu svého blogu lidem mimo teplo vašeho domova a vyhrajte v naší nové soutěži! Hrajeme o hudební mobil Mivvy music a 3 stylové MP4 přehrávače Mivvy record M5.


Soutěžní podmínky:

  • Napište libovolným způsobem adresu svého blogu někam mimo váš domov – na ulici, v parku, v lese… kdekoli, ale musí to být venku, ne doma v bytě. Veřejný prostor jako třeba školní třída je v pořádku. Nebo můžete adresu vašeho blogu z něčeho vytvořit. Příklady: můžete ji třeba vyrýt klacíkem do bláta, napsat někam křídou, vytvořit ji z kamínků, načmárejte si ji na tričko nebo tenisky, napište na papír a ten někam nalepte… Fantazii se meze nekladou!
  • Až budete mít soutěžní úkol splněn, hotovou „reklamu na váš blog“ vyfoťte a tuto fotku vložte do nového článku na váš blog. Odkaz na článek s touto fotkou na vašem blogu nám potom zanechte v komentářích k tomuto článku. Můžete ještě připsat krátký komentář, jak vaše fotka vznikla. Soutěž je určena pouze uživatelům služby Blog.cz. Fotomontáže zobrazující cokoli nereálného nechceme, tak nás nezkoušejte ani v legraci:-)
My se na všechny vaše soutěžní fotky podíváme a ze všech odkazů na vaše blogy s fotkami, které nám zanecháte, vybereme výherce ve třech kategoriích:
  1. Originalita – vyhrává nejoriginálnější. Už se těšíme, až nám spadne brada.;-)
  2. Trvalost nápisu – adresa vašeho blogu napsaná například fixkou na tenisce vydrží déle než nápis křídou na tabuli.:-D
  3. Velikost – největší a nejzajímavější vyhrává.
  4. Abychom ocenili vaši snahu, vybereme navíc ze všech účastníků soutěže ještě čtvrtého výherce mimo tyto tři kategorie. Vybereme toho, kdo nás nějakým způsobem nejvíce zaujme.
Soutěž končí 25.března. Vítězné 4 fotky zveřejníme na našem blogu a necháme vás hlasováním v anketě vybrat celkového vítěze. Ten získá hlavní cenu: Mivvy music nejmenší mobilní telefon na světě s MP3 přehrávačem a rádiem.
Zbylí tři výherci od nás dostanou 3 stylové MP4 přehrávače Mivvy record M5 s vlastní pamětí a podporou paměťových karet.
Zdá se to možná obtížnější než minulá soutěž, ale o to větší šanci máte vyhrát!:-D Takže vstaňte od počítače, popadněte foťák a utíkejte ven tvořit – těšíme se na vaše fotografie na vašich blozích! A pamatujte: neničte při tom prosím životní prostředí a respektujte soukromý majetek.:-)

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: