Nejnavštěvovanější blogy v dubnu 2012

Zajímá vás, které blogy přilákaly v minulém měsíci nejvíce návštěvníků?

Určitý orientační přehled o návštěvnosti uživatelských blogů poskytuje žebříček Nejnavštěvovanější blogy. Pro pokročilá data tu máme službu Google Analytics, kam ale kromě autorizovaných uživatelů nemá nikdo jiný přístup. Pro všechny zájemce tak je zde již třetí článek tohoto zaměření, který vychází z neveřejných dat Google Analytics.
Seznamte se s desítkou nejnavštěvovanějších blogů na Blog.cz v období od 1. do 30.dubna 2012, seřazených podle počtu unikátního zobrazení stránek.
Jak můžete vidět, kromě našich „starých známých“ blogů, které dlouhodobě patří k těm nejnavštěvovanějším (tokio-hotel-de.blog.cz, twincest.blog.cz, karolinaloskotova.blog.cz a dolcevita.blog.cz), se zde rovněž objevují nováčci (například onedirection-ff.blog.cz). Naopak některé dříve úspěšné blogy se do první desítky nedostaly (ladyvanilka.blog.cz).
Desítka nejnavštěvovanějších blogů rovněž potvrzuje pravidlo, že klíčem k vysoké návštěvnosti blogu je specializace na jedno vybrané téma. Všechny blogy z této desítky jsou nějakým způsobem určené pro konkrétní cílovou skupinu – ať už to jsou fandové populárních hudebních skupin (One Direction, Tokio Hotel), trendy stylů (emo, scene), esoteriky, televizních seriálů (Simpsonovi), vaření, či počítačových her, vždy se jedná o nějak vyhraněné čtenáře.
Detailnější rozbor příčin návštěvnosti nejúspěšnějších blogů na Blog.cz najdete ve starších článcích:

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: