Propagujte svůj blog pomocí ikonky Blog.cz

Uvolnili jsme novou funkci Propagace blogu, která vám umožní propagovat svůj blog pomocí grafické ikonky na blozích ostatních uživatelů, kteří budou také používat tuto funkci.

Funkci aktivujete v administraci svého blogu přetáhnutím položky Propagace blogu v Položkách menu ze Skrytých do Viditelných položek.
Poté nahrajte vlastní ikonku o rozměru 100 x 35 pixelů a zaškrtnutím vybrané kolonky zařaďte svůj blog do jedné jedné z připravených kategorií.
Pokud jste na svém blogu nezveřejnili za posledních 7 dní článek, nebude se vaše ikonka na ostatních blozích zobrazovat. Jestliže zveřejníte nový článek, zobrazování na dalších blozích se opět aktivuje. Vaše ikoka se nebude zobrazovat ani v případě, pokud máte vypnuté menu, nebo v něm nemáte přidanou položku Propagace blogu.
Tuto funkci jsem s vámi probírali ve dvou článcích (zde a zde) a nedávno jsme zpracovávali názory vybraných uživatelů, kteří testovali již hotovou funkci. Doufám, že se vám nová funkce bude líbit a pomůže vám být objeven(a). A nebo třeba i vy objevíte nové zajímavé blogy.
P.S. Tento článek je tak trochu ze záhrobí. Ano, byl připraven předem.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: