Testeři a video

Chcete nám pomoci s otestováním dosud tajné novinky? Podrobnosti najdete v článku. Plus novinka v podpoře vkládání videa.

Aktuálně hledáme testery z řad uživatelů Blog.cz pro testování zatím tajné novinky. Všichni zájemci pište na e-mailovou adresu blog@blog.cz, do předmětu svého e-mailu napište heslo TESTEŘI, a nezapomeňte na adresu svého blogu a váš věk. Brzy vám přijde e-mail s podrobnými instrukcemi. Testovat pro nás může každý uživatel Blog.cz.
Prosím nehlašte se u tohoto článku, ale pouze na e-mailu 🙂
Druhou novinkou je rozšíření podpory pro vkládání videa na uživatelské blogy o dva nové videoservery – vimeo a Aol video.
Ukázka videa z vimeo:

$(function(){
swfobject.embedSWF.apply(null, [„http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=10019015″,“vimeo_2xYmmahL“,“491″,“303″,“9.0.0″,null,{„allowScriptAccess“:“always“,“allowfullscreen“:“1″},“wmode=transparent“,[]]);
});

Ukázka videa z Aol video:
Přehled dalších podporovaných stránek, ze kterých můžete do svého blogu vložit video, najdete na našem blogu v tomto článku.
Standa

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: