Soutěž: Napište 3 rady pro začínajícího blogera

Myslím, že většina z vás ráda pomůže druhým. V nové soutěži vám umožníme pomoci druhým a ještě si zasoutěžit.

O co jde?

Napište níže do komentářů ve třech stručných bodech, co byste poradili uživateli Blog.cz, který se teprve chystá založit blog nebo je úplným nováčkem.
Co vám osobně trvalo třeba několik měsíců, než jste si uvědomili? Udělali jste nějakou chybu, kterou by jste neudělali, kdyby vám někdo na začátku řekl, že…?
Komentář může mít maximálně 6 řádků.
Zároveň text zveřejněte na svém blogu a odkaz dejte jako dodatečný nesoutěžní řádek. Na svém blogu se můžete samozřejmě rozepsat trochu více než na 6 řádků.
Kdo vyhraje?
Autoři 5 komentářů, které dle mého názoru mohou nejvíce pomoci začínajícím blogerům, dostanou možnost si vyrobit tričko Blog.cz z tricka.blog.cz.
Soutěž končí 15.3. ve 12:00.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: