Ikonka vašeho blogu na jiných blozích – nová funkce na Blog.cz?

Představte si, že byste mohli do administrace vložit ikonku svého blogu a ta by se zobrazovala na jiných blozích dalších uživatelů, kteří udělali to samé.

Tzn. tak jako se nyní domlouváte s jinými blogery a blogerkami na výměně ikonek, tak bychom to tentokrát udělali za vás.
Výhodou by bylo, že by se vaše ikonka objevovala na mnohem více blozích (záleží na tom, kolik uživatelů by si tuto funkci aktivovalo… stovky, tisíce??).
Nevýhodou by naopak mohlo být to, že byste poskytli na svém blogu prostor blogům, které se vám třeba vůbec nelíbí (to už ale podstupujete s naší komerční reklamou 😦
Při každém zobrazení blogu by se ikonka vyměnila za jinou. Ikonka by se zobrazovala v menu (přesné umístění byste si zvolili sami) a maximální rozměr by byl 100 × 35 pixelů.

Zatím se jedná pouze o návrh.

Zaujalo? Blbost? Nechápete? Udělat nějak jinak? Budu velmi rád, když se vyjádříte v komentáři. Obzvláště mne zajímají názory, kterým se to nelíbí (a proč?) a případné postřehy k vylepšení.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: