Návštěvnost v administraci

96ba93f918_51335508_o2
8. září dostali všichni uživatelé do administrace nový žebříček, který vám představí tento článek.

Najdete ho ve své administraci na této adrese. Ze získávaných dat o návštěvnosti uživatelských blogů vytváříme hned tři výstupy:
1) Informace o návštěvnosti uživatelova blogu zobrazované trvale přihlášeným uživatelům na titulní stránce Blog.cz (o této funkci jsme vás nedávno informovali v tomto článku).
2) Informace o návštěvnosti uživatelova blogu v newsletteru, který vám posíláme každý měsíc.
3) Posledním výstupem jsou celkové žebříčky nejnavštěvovanějších blogů a nejnavštěvovanějších článků na Blog.cz.
Mimochodem pokud máte více blogů, pak najdete v newsletteru data o návštěvnosti a počtech komentářů pro všechny vaše blogy.
Je možné a i dost pravděpodobné, že se naše data o návštěvnosti budou lišit třeba od TOPlistu. Naše data by měla být ale přesnější, protože používáme jinou metodiku měření návštěvnosti, než zmiňovaný TOPlist.
Zajímá nás váš názor na tuto novinku, podělte se o něj tedy prosím v komentářích u tohoto článku. Rovněž máte příležitost hlasovat v anketě. Za všechny vaše ohlasy předem děkujeme.
Aktualizace 14.9. v 14:00 – Dodatečně přinášíme vysvětlení základních pojmů:
  • Jedinečná návštěva – Každý návštěvník je do počtu jedinečných návštěv započítán jako jedna jedinečná návštěva; pokud se stejný návštěvník vrátí na blog v průběhu jednoho dne víckrát, není už znovu započítán. Toto číslo tedy udává, kolik různých lidí navštívilo váš blog v průběhu jednoho dne.
  • Všechny návštěvy – Počet všech návštěv blogu v průběhu jednoho dne. Do všech návštěv jsou tedy započítány i opakované návštěvy stejných návštěvníků v průběhu jednoho dne. Počet všech návštěv je vždy větší než počet jedinečných návštěv, protože řada vašich čtenářů se na váš blog v průběhu jednoho dne vrací víckrát.
  • Navštívené stránky – počet zobrazených stránek vašeho blogu (tedy např. články, rubriky, archiv, profil, atd.)

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: