Udělejte na svém blogu soutěž o Blog.cz

Uspořádejte na svém blogu soutěž, která se bude týkat nějakým způsobem Blog.cz. Nebudeme zde vůbec vymezovat, jak by měla taková soutěž vypadat. Je to zcela na vás a na vaší nápaditosti.

Kdo a co vyhraje?
5 autorů soutěží, které mne nejvíce zaujmou, dostanou tričko Blog.cz z tricka.blog.cz. Absolutní vítěz navíc dostane MP3 přehrávač Creative ZEN MX 8GB Black.

Odkazy na vaše soutěže vložte tradičně do komentářů k tomuto článku. Tentokrát budou ale skryté a zveřejníme je až po ukončení soutěže.

Abychom vás nepřipravili o možnost se i k této soutěži vyjádřit, tak následuje další článek spolu s anketou.

Soutěž končí 14. září ve 12:00.

Aktualizace 14.9. v 12:00 – Soutěž byla ukončena a skryté komentáře byly zveřejněny. Výherce oznámíme v novém článku.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: