Nové podmínky: Co všechno můžete mít na blogu

Vyhověli jsme vašim častým připomínkám a žádostem. Změkčili jsme podmínky a budeme více řešit nepěkné chování, na které si u některých blogerů stěžujete. No nejsme skvělí?

Už od začátku fungování blog.cz platí pravidlo, že odkazy na mp3 a na filmy na blogy nepatří. Od jejich mýcení jsem tu já a občas si připadám jako Don Quijote.
Poradili jsme se ve firmě, podívali se do zákonů a rozhodli, že blogy odkazující na empétrojky a na filmy na jiných serverech už nebudeme blokovat ani mazat. Zákon nám to nepřikazuje a kdo chce, aby tyhle věci na netu nebyly, nechť se laskavě obrátí na provozovatele serveru kde jsou uloženy.
To ale neznamená, že máme tyhle „audiovizuální sběratele“ radši než blogery, kteří píší svůj vlastní obsah. Právě naopak, a proto jsme vymysleli rafinované řešení. Chceme podporovat právě vás, kteří dáváte na svou stránku něco ze sebe a je nám jasné, že ti, kteří takhle dávají na blog něco „z jiných,“ budou vždy vyhledávanější, navštěvovanější. U nás ale nebudou.
Ode dneška budeme sběratele vyřazovat ze žebříčků návštěvnosti, z doporučovaných blogů, z výpisů nejnovějších článků. Jejich blogy budou nadále fungovat bez omezení, jen je nikde nebudeme propagovat. To si s dovolením schováme pro autory.
I nadále mi tak prosím sem hlašte blogy na kterých najdete filmy a písničky. Já stížnost přijmu a dotyčný blog ze všech žebříčků vyřadím. Když bude mít dotyčný pocit, že být v žebříčcích je lepší než nabízet tenhle obsah, může se mi kdykoliv ozvat, já k němu mrknu a do výpisů ho vrátím. Pozor, pro warez a aktivační kódy tohle změkčení neplatí, tam je zákon daleko přísnější.
A druhá změna spočívá v tom, že jsme vyhověli vašim nářkům na spamery, kteří obtěžují ostatní maily a v komentářích. I ty teď můžete hlásit. I oni z našich žebříčků vypadnou, a to na 30 dní. Samozřejmě nepolepší-li se a bude-li se to několikrát opakovat, může se jim stát, že že z těch žebříčků vypadnou až do odvolání stejně jako sběrači.
Ještě než začnete urputně vyplňovat spamující protivy, mějte na paměti, že reporty jsou nástrojem pro dodržení pravidel, nikoliv pro pomstu nebo pro zlomyslnost. Každé hlášení je třeba nějak doložit, třeba odkazem nebo screenshotem. Co nemohu ověřit, nemohu ani napravit. Hezké blogování
Krutomluv

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: