Připomenutí soutěže – „Vyfoťte lidi a svůj blog“

desing.blog.cz
Poslední den v květnu jsme vyhlásili novou soutěž „Vyfoťte lidi a svůj blog!“, kde máte za úkol vyfotit 10 osob spolu s názvem svého blogu. Soutěž to není zrovna jednoduchá a navíc vyžaduje i krapet odvahy.

Účast je tedy oproti ostatním soutěžím prozatím spíše nižší, ale o to máte větší šanci vyhrát některý z MP3 přehrávačů, roční předplatné na stahování hudby z i-legalne.cz, nebo placky Blog.cz.

Možnost zúčastnit je do pondělí 15.6. 12:00, kdy soutěž končí.

Jako ochutnávku zveřejňujeme fotografii první soutěžící Iwa-chan:

sweetanime.blog.cz
Zadání soutěže s kompletními informacemi naleznete zde.
Velká většina blogerů, kteří se už zúčastnili, nezapomněli zdůraznit, že „focení“ byla velká legrace 🙂
P.S. Kromě této soutěže připomínáme i stále aktuální možnost poslat nám otázky pro autory blogů lovelysims.blog.cz a ewilian.blog.cz. Svou otázku nám pošlete na e-mailovou adresu blog@blog.cz a do předmětu zprávy napište ROZHOVOR. Odpovědí se dočkáte v tomto měsíci, kdy zveřejníme rozhovor s autory těchto dvou blogů.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: