Tajná administrátorská nastavení blogu

Víte, že redaktoři, kteří vám pomáhají s blogy když si nevíte rady nebo když chcete, aby kopírovač smazal vaše články, používají stejnou administraci jako vy? Jen tam mají víc možností. Chcete je vidět?

My redaktoři máme o kolečko, vlastně o záložku v administraci blogu navíc. Jmenuje se administrace.

V administraci je položek spousta, ale pravidelně používáme jen několik z nich.

První z nich je položka nalézt blog. Když někdo z vás chce opuštěný blog, zadáme jeho jméno a zjistíme, jestli se jeho majitel za poslední tři měsíce nepřihlásil. Jak vidíte, třeba ten můj k mámí zatím není. Můžeme tady i vrátit blog, jestliže zjistíme, že se do něj nějaký zloduch dostal a přeregistroval ho na sebe.

Občas se stane, že si někde něco nastaví a ono to ne a ne se zobrazit na stránkách. Za to může cache. To potom napíšete na uživatelskou podporu a já nebo Standa starou cache vyřídíme a přimějeme blog k poslušnosti.

Když už hovoříme o té poslušnosti, samozřejmě se můžeme podívat i do vaší administrace, jestli se tam neděje něco co nemá.

Já se k vám přepínám nejčastěji když kontroluji jestli jste opravdu smazali co jste smazat měli a Standa když vám něco nejde nastavit. Tady jsem se pro ukázku přepnul ze svého blogu na Srdce.
Příště vám ukážu reporty. Uvidíte nápravu zlobivců v přímém přenosu. Líbilo by se vám mít tyhle možnosti ve své administraci?
Krutomluv

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: