Která placka Blog.cz se vám líbí II.

Ve středu jsme zveřejnili článek, kde jsme vám představili grafické návrhy na odznaky s možností vyjádřit se v anketě, který se vám nejvíce líbí. Zároveň jsme vás vyzvali k vytvoření vlastního návrhu, pokud vás něco napadne. A samozřejmě vás něco napadlo 🙂

Velmi se mi líbil návrh od blogerky Lia, který zkombinoval motiv tužky i názvu Blog.cz tak, jak to žádného z profesionálních grafiků nenapadlo. Dáváme vám tedy možnost si zahlasovat ještě jednou a tentokrát zařazujeme i tento návrh (označen jako 1c) plus návrhy s nejvíce hlasy z každé varianty 1 až 4. (1 +2c +3c+4a).
Děkujeme i dalším blogerům, kteří udělali vlastní návrhy:

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: