Rozhovor s Domissskem a Anett & Nelly

adam-potter.blog.cz
Zajímá vás, kdo stojí za nejnavštěvovanějšími blogy na Blog.cz? Pak by vaší pozornosti neměl ujít následující rozhovor. (Pozn.: na konci článku si nenechte ujít text po čarou – máte jedinečnou šanci ovlivnit podobu příštího rozhovoru).

Domisssek, autorka blogu didlinka-d.blog.cz

Domisssek

Anett & Nelly, autorky blogu anetnelly.blog.cz

Anett & Nelly
 • Jaké je tvé jméno nebo přezdívka?
D.: Jmenuji se Dominika Myslivcová a nick, který používám, je domisssek.
A. & N.: Jak už je známo z názvu našeho blogu, jmenujeme se Anet a Nelly. Jsme dvojčata a blogování se věnujeme společně. Když jsme blog založily, nevěděly jsme, jak máme náš blog „pojmenovat“, tak je název složen z našich jmen.
 • O čem je tvůj blog?
D.: Když jsem jako malá holka s blogem začínala, měla jsem ho celý o malých myškách diddl, ale postupem času se měnil, a teď na něm můžete najít fotoromány, videa, poradnu, deníček atd..
A. & N.: Náš blog je především o celebritách, snažíme se, aby byly návštěvnice i návštěvníci seznámeni s těmi nejnovějšími drby a novinkami ze světa Hollywoodu a vše, co se točí okolo nich. Dále jsme velké fanynky světových topmodelek, které se na našem blogu snažíme propagovat. Různě po internetu sháníme nové fotečky, které jsou volně stažitelné, a poté si z angličtiny přeložíme nějaký text, který by se k údajné „novince“ hodil… Na našem blogu samozřejmě nechybí ani nejnovější trendy, oblečení, hvězdy z High School Musical a mnoho dalšího. Myslíme, že se tam přítomní nenudí (doufáme).
 • Kolik máš roků?
D.: Bylo mi 14 let.
A. & N.: Je nám 16 let.
 • Odkud jsi?
D.: Z Ostravy.
A. & N..: Narodily jsme se ve městě Hradec Králové, ale nyní žijeme v malém městečku, které má 3 700 obyvatel, Žacléř. Svůj čas však raději trávíme ve městech jako je Trutnov, který je 10 km od Žacléře, dále také v těch větších, kam jezdíme v poslední době často, jako jsou Pardubice, například.
 • Jak dlouho už bloguješ?
D.: Zhruba 4 roky.
A. & N.: Blogujeme už 2 roky a 1 měsíc. Samozřejmě jsme si kolikrát daly pauzu a potřebovaly jsme si odpočinout. Někteří si možná myslí,že je to jednoduché, ale není. Náročnost je tu veliká a navíc to zabírá čas. Někdy je to zase o nervy, když se na blogu objeví nějaké slečny, které se snaží naši práci znehodnotit a co nejvíce nám znepříjemnit naši radost pro někoho něco udělat, což skutečné není příjemné.
 • Kolik hodin týdně v průměru strávíš psaním blogu?
D.: Netrávím hodiny psaním blogu.. :-))
A. & N.: Záleží především na škole a na času, který nám zbývá, někdy blogu věnujeme hodinu času, někdy déle.. Kolikrát se nám ale stalo, že jsme čas neměly, tak jsme nic nepřidaly.. Kdybych to měla ale říct týdně, je to přibližně za těch 7 dní 7 hodin.
 • Neuvažovala jsi, že by ses na psaní blogu někdy vykašlala?
D.: Když jsem byla menší a četla jsem ne zrovna hezké komentáře, tak jsem uvažovala, ale teď už ne 🙂
A. & N.: Pokud mám být upřímná ,je to dost často, protože jak už jsem psala, mnoho lidí za naší práci nejsou vděční, berou to jako samozřejmost, a někdy to dojde tak daleko, že máme takovej vztek. Klademe si otázky, co nám to dává, když ostatní jen kritizujou.. takže ano, určitě jsme o tom už uvažovaly a né jednou.
 • Je pro tebe návštěvnost důležitá?
D.: Moje návštěvnost je velká a jsem za to moc ráda.
A. & N.: A pro koho není, že? Myslím, že dělat stránku pro jednoho, nebo dva lidi, kteří stejně nenapíší ani žádnou reakci je zbytečné. Pokud to ale někdo dělá čistě ze zájmu, nemusí mít na blogu 1 000 lidí denně. My to bereme jako koníček…
 • Co si myslíš o kopírování na blozích?
D.: Kopírovat by se určitě nemělo, ale asi s tím nikdo nic nenadělá..
A. & N.: Vyloženě jsme na to alergické. Nevadí nám, když někdo jednou za čas něco zkopíruje se zdrojem, ale když bez něj a ještě k tomu s našim vlastním textem, tak je to dost drzé! Nemáme kopírování rádi, ale kdybychom měly hlídat všechny blogy, nedělaly bychom nic jiného. V minulosti jsme upozorňovaly několik autorek, ať okamžitě dají zdroj. Hloupostí bylo, že ty děvčata náš komentář smazaly a kopírují dál. Náš názor zkrátka je, že blog, který je zkopírovaný, je o ničem a vypovídá to jen o tom, že autor není schopny zajistit pro návštěvníky kvalitní zábavu, a tak ji bere jinde.
 • Kdo o tvém blogu všechno ví (kamarádi, známí, přátelé, rodiče…. )?
D.: Já myslím, že o tom blogu ví strašná spousta lidí, někdy se až divím, kdo všechno na můj blog chodí.
A. & N.: Tak o našem blogu ví rodiče, starší sestra a pár kamarádek, jinak co se týče známých a podobně, myslím, že nevědí, že blog máme a ani nám to nějak nevadí..
 • Kterých je tvých pět oblíbených blogů?
D.: Nedá se říct, že bych měla oblíbené blogy, na které bych pravidelně chodila, ale mezi navštěvované patří blogy mých kamarádek jako je torish.blog.cz, didlinka-k.blog.cz, e-lineq.blog.cz a xoxo-gossipgirl.blog.cz.

A. & N.: My osobně spíše navštěvujeme stránky s doménou CZ, ale pokud bychom měly říci, mezi oblíbené blogy patří Srdce blogu – blog.blog.cz, dále také gossip-girl.blog.cz, protože milujeme knižní série, i ty seriálové. Zamilovaly jsme si herce i děj. Je to možná divné, ale my skutečně jiné oblíbené blogy nemáme.
 • Co se ti líbí nebo nelíbí na blozích ostatních?
D.: Každý blog je jiný a každý má své pro a proti a tak to má být.
A. & N.: Záleží na tom, jak blog vypadá, o čem je, i na samotném autorovi, jak blog vede. Je to různé. Asi by nás nezaujal blog o houbách a tak podobně. My jsme spíše na ty celebrity, módu atd. Záleží také hodně na designu, který daný blog má. Pokud máme říci, asi by nás odradil blog, který má jako design SIMS, skřítky, křiklavé, nerealistické nebo podobné „animáče“. Bohužel jsme tak trochu na modernější věci..
 • Propaguješ nějakým způsobem svůj blog? Prozradíš jak?
D.: Vůbec nepropaguju, možná kdysi v 10 letech jsem si dávala odkazy na Alíka:-)) To je vše..
A. & N.: Svůj blog vyloženě nepropagujeme, máme ho „zaregistrovaný“ v doméně TOPlist a Google Analytics, jinak náš blog propagován není, alespoň myslíme. Na blogu rády stránkám s doménou CZ zveřejňujeme reklamy, bannery či výměnu odkazů. Všechno jen záleží na domluvě, případné odměně atp.
 • Co myslíš, že by mohla zlepšit tvá kolegyně z rozhovoru na svém blogu?
D.: Musím říct, že je to moc zajímavý blog, co zlepšit opravdu nevím, nebyla bych moc dobrý kritik :-))
A. & N.: Blog Domči sem tam navštívíme, ale to jen ze zajímavosti, dřív jsme o něm nevěděly, a to je jeden z nejnavštěvovanějších. Co by mohla změnit? Tak na tak navštěvovaný blog bych třeba očekávala více nových věcí, než tam tam dává, ale jinak se mi vcelku líbí. Po nějakém čase bych bejt jí změnila design a přidala nějaké nové trendy apod. Jinak je vkusný a moc hezký.
 • Sedíš víc za počítačem nebo před televizí?
D.: Na televizi se nedívám skoro vůbec, takže počítač 🙂
A. & N.: V poslední době je to tak trochu vyrovnané. Poté, co dáme něco na blog, se věnujeme oblíbeným pohybovým aktivitám.. a večer zkoukneme nějaký ten film, nebo seriál či pořad. Záleží na tom, co dávají.
 • Co posloucháš za hudbu?
D.: Hodně disco, hip hop, a pak takové ty pomalé, co jsou dobré na deprese 🙂 Co fakt nemusím je Tecktonik :-))
A. & N.: Milujeme disco muziku a trance. Takže by se dalo říci, že posloucháme r’n’b, pop, trance – shake music… Mezi naše oblíbené interprety patří například Lady Gaga, Britney Spears, Shaun Baker, Katty Perry, Kat Deluna a mnoho dalších. Co se týče tranceu a shakeu, našim oblíbeným Dj je „Moon“ a „Chris sadler“, které jsme měly možnosti vidět již několikrát živě.
 • Jaký film se ti naposled líbil?
D.: Můj nejoblíbenější je Pearl Harbor na něj se můžu dívat pořád 🙂
A. & N.: V poslední době jsme shlédly více než 15 filmů. Velkou většinu si stahujeme z internetu. Nejvíce nás za poslední kouknutí zaujal Sweeney Todd – Ďábelský holič z Fleet Street, Letopisy Narnie 2 : Princ Kaspián, ale také například Chlapec v pruhovaném pyžamu, což je film z dob Adolfa Hitlera. Toto drama ještě nebylo v kinech, ale vřele doporučujeme.
 • Jaké je tvá oblíbená knížka?
D.: Nemám nejoblíbenější, ale můžu doporučit „Proč muži milují potvory“ :-))
A. & N.: Především jsme si oblíbily knižní série známé spisovatelky Cecily Von Ziegesarové – Gossip Girl. Nejenže je děj naprosto bláznivý, ale i pohlcující, zkrátka Vás to vtáhne a už nepustí.. Svět superdrbny je více než kouzelný .Asi tak.
 • Co nejčastěji děláš, když zrovna nebloguješ?
D.: Protože závodně tancuju, tak jsem denně na tréninku.
A. & N.: Nejčastěji? Řekla bych, že není činnosti, kterou se věnujeme nejvíce, ale ve svém volném čase moc rády sportujeme. Nejvíce náš baví basketball, plavání, aerobic a běh. Mezi největší vášně však patří tanec. V září letošního roku se chceme přihlásit do taneční skupiny Angeles Dance Group v Trutnově. Dalším koníčkem je čtení knih, výlety, kino… Bez čeho dalšího se neobejdeme? Tak asi bez diskoték. Náš oblíbený club se jmenuje INFERNO a jsme tam hodně často, protože je to tam parádní. Co je asi poslední, je líčení a styling. Moc rády se líčíme a zkoušíme nové trendy v líčení a oblékání, tudíž samozřejmě nákupy.
 • Speciální otázka pro Domisska: Tvůj blog je neuvěřitelně populární, v současnosti je s téměř 500 000 návštěvami pátým nejnavštěvovanějším blogem na blog.cz vůbec. Čím si to vysvětluješ?
D.: Vůbec netuším, jak se tohle mohlo stát, myslím, že na něm najdou to, co je zajímá a líbí se jim.. Hodně populární jsou moje fotoromány 🙂
 • Speciální otázka pro Anett & Nelly: Váš blog je neuvěřitelně populární, v současnosti je s více jak 500 000 návštěvami čtvrtým nejnavštěvovanějším blogem na blog.cz vůbec. Čím si to vysvětlujete?
A. & N..: Tak to je záludná otázka. Zřejmě se lidem naše články líbí, a to nás těší. Navíc se zaměřujeme na blogu na témata, která zajímají velkou většinu teenagerské populace… Upřímně můžeme říci, že si toho moc vážíme a všem děkujeme za to, že nás navštěvují. Budeme se snažit být jen a jen lepší.

Děkujeme za rozhovor.

__________________________________________________________________________________
Máte rádi naše rozhovory? Chtěli byste ovlivnit jejich podobu? Pak tu mám pro vás skvělou příležitost. V květnu vyzpovídám autory dvou výjimečných blogů ssups.blog.cz a sus-foto.blog.cz, za kterými stojí studenti SUPŠ v Plzni a SUŠ Ostrava, a zveřejňují na nich především svoje fotografie vzniklé v rámci studia.
Chcete se jich na něco zeptat? Máte jedinečnou možnost. Pošlete svou otázku pro autory těchto blogů na e-mailovou adresu blog@blog.cz a do předmětu zprávy napište Rozhovor. V květnu se můžete těšit, že se na svou otázku dočkáte odpovědi od autorů uvedených blogů. Těším se na všechny vaše otázky.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: