Zeptejte se sami sebe aneb navrhněte anketu na Srdce blogu

Měli jsme tady už velký dotazník o Blog.cz, ptali jsme se vás, jak se vám líbí naše články, a máme taky rubriku Ptáme se vás. Většinou jsme se ale ptali podle toho, co zajímá nás. Co to trochu obrátit? Určitě jsou věci, které byste se chtěli dozvědět o ostatních blogerech, ale nikdy tady taková otázka nepadla.

Nyní vám dáváme šanci. Navrhněte anketní otázku, kterou byste chtěli, abychom na tomto blogu zveřejnili.
Své návrhy pište do komentáře. Uvidíme co vás napadne 🙂 Rádi bychom z vašich návrhů každý měsíc vybrali jednu otázku a tu zde zveřejnili spolu s odkazem na blog autora.
Prosím ideálně jednu otázku za jeden blog 🙂

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: