Co možná nevíte o uživatelské podpoře

kiangelka.blog.cz
Tento článek vám má trochu přiblížit uživatelskou podporu Blog.cz poskytovanou na e-mailové adrese blog@blog.cz.

S čím vším se na nás můžete obrátit:
 • Narazili jste na nějakou chybu, která je podle vás na naší straně – nějaká funkce v blogu nefunguje tak jako dřív, něco se vám špatně zobrazuje apod. – v takovém případě nám napište, jak přesně postupujete, kdy dochází k chybě a jak se projevuje (klidně můžete poslat i snímek obrazovky, na kterém bude chyba vidět) – nezapomeňte připsat adresu svého blogu.
 • Jste začínající uživatel, a nevíte si s něčím rady? Nestyďte se a napište nám, rádi vám poradíme.
 • Rádi byste získali blog na nějaké adrese, která je již zabraná, ale nic na ní není, nebo je dlouhodobě neaktivní – kritériem pro zrušení neaktivního blogu je uplynutí minimálně 3 měsíců od posledního přihlášení autora do blogu; současně je třeba, aby se majitel takového blogu svým uživatelským jménem nepřihlásil za poslední 3 měsíce ani do jiné z našich služeb; pokud tedy najdete neaktivní blog, o který máte zájem, pak nám napište, a my ověříme, jestli je možné blog zrušit a uvolnit tak pro vás obsazené uživatelské jméno
 • Postrádáte na blog.cz nějakou funkci? Chcete nám prostě jen tak napsat, zeptat se na něco, co jste nenašli v nápovědě, nebo třeba na něco, co se týká našeho blogu a našich soutěží? Pak nám určitě napište, vašemu e-mailu se dostane stejné pozornosti jako e-mailům nahlašujícím chybu.
 • V případě porušování vašich autorských práv využívejte prosím stránky blog.cz/report, kde najdete formulář pro nahlášení daného blogu; stejný formulář využívejte v případech, kdy najdete blog, který vás slovně napadá a uráží.
 • Do dnešního dne přišlo na e-mailovou adresu blog@blog.cz celkem 23 730 e-mailů a denně přijde kolem 30-50 e-mailů, někdy až 120 za jediný den; přesto se snažíme, abyste dostali svou odpověď na váš e-mail v ideálním případě do 24-48 hodin, je tedy dobré s tím počítat a vědět, že bohužel není v našich silách poslat vám okamžitou odpověď.
Bohužel vám nemůžeme pomoci v těchto případech:
 • Někdo vám poslal nadávku přes Zprávu autorovi, či napsal ošklivý komentář – není v našich silách zasahovat do konfliktů mezi uživateli, a myslíme si, že by to ani nebylo dobré; v podobných případech je tedy na vás, co uděláte – jako velmi efektivní se v podobných případech ukázalo dočasné zavedení moderovaných komentářů.
 • Nepřišel vám e-mail s týdenním přehledem návštěvnosti vašeho blogu – měření návštěvnosti blogů neprovádíme my, ale externí služby, proto například nepřijde-li vám e-mail s návštěvností za minulý týden od TOPlistu, pak je třeba obrátit se na TOPlist.
 • Pokud najdete váš článek či fotku zkopírovanou jinde než na blog.cz – můžeme reagovat pouze na stížnosti ohledně porušování autorského zákona u blogů na serveru blog.cz, tzn. v takovém případě je třeba kontaktovat podporu daného serveru (pokud nějakou má).
 • Chtěli byste svůj blog zpřístupnit pouze pod heslem, zablokovat přístup nějakému návštěvníkovi, změnit adresu blogu, smazat všechny články najednou, apod. – je možné, že pokud byste rádi něco takového, pak není vyloučeno, že výhledově byste se něčeho takového mohli dočkat; ale psát kvůli tomu zatím nemá cenu, protože hned by to stejně nebylo.
 • Chtěli byste, abychom váš blog nějak propagovali umístěním reklamy na titulní stránce blog.cz, na našem blogu, apod. – ke všem uživatelům přistupujeme stejně, tzn. nabízíme vám například možnost zviditelnit svůj blog v našich soutěžích apod.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: