Zaujalo nás – Různé

svettram.blog.cz
Mám pro vás 5 nových tipů na zajímavé blogy, které mě poslední dobou zaujaly. Tentokrát jsem si připravil pestrou směs nejrůznějších blogů, které spojuje tak nanejvýše fakt, že jsem na ně narazil díky žebříčku aktuálních článků 🙂

  • crazydamsel.blog.cz – blog studentky oboru fotografie a média, plný zajímavých fotografií.
  • greybeard.blog.cz – blog s názvem Cesty a cestičky, aneb neblogují jenom teenageři 🙂 Autor se označuje jako „pesimistický optimista a flegmatik říznutý cholerikem“ Doporučuji minimálně navštívit.
  • slakinglizard.blog.cz – blog, který měl dříve v záhlaví napsáno „morbidni,nevkusny,absurdni a trapny..ale moje:D“ 🙂 Autor na něm zveřejňuje svoje naskenované kresby, které jsou podle mě zcela mimořádné.
  • olaf.blog.cz – deníček autora, který o sobě píše „Mojí největší „drogou“ jsou hory“ – nejenom o nich je jeho zajímavý blog s jednoduchým, ale vkusným designem.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: