Dotazník – pomozte nám zlepšit Blog.cz!

Občas se vás zde ptáme na váš názor nebo vám dáváme možnost něco ovlivnit. Tentokrát jsme si na to vytvořili rovnou dotazník.

V dotazníku vám dáme prostor pro vyjádření jak jste spokojení, co se vám na Blog.cz libí nebo nelíbí, co byste na Blog.cz chtěli, a taky se trochu vyptáme, kdo vlastně jste.
Dotazník naleznete na této adrese: Aktualizace 9.2. 2008 – Dotazník byl ukončen. Děkujeme všem za účast.
K tomu, abyste dotazník mohli vyplnit, musíte být přihlášeni v administraci svého blogu. Buďte na nás raději přísní než příliš hodní. Tím nám i sobě více pomůžete:).
Před zveřejním dotazníku jsme se ještě obrátili na pár testerů, aby nám pomohli vyladit pár chyb. Tímto speciálně děkujeme autorům následujících blogů:
hofiho.blog.cz
som-fing.blog.cz

A samozřejmě díky všem co se zúčastní. Blog vám to oplatí 🙂

P.S. Testeři, otázky jsme na základě vašich připomínek upravili a veřejná verze je jiná, než kterou jste vyplnili. Pokud se vám bude chtít, tak se můžete proklikat ještě jednou:)

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: