„Bez blogu bych bláznil…“ – béčková soutěž

V pondělí 29.9. jsme vyhlásili vítěze naší soutěže „Vymyslete soutěž„. Jak jsme slíbili, další soutěž bude podle jednoho z vašich návrhů, a to konkrétně blogerky Papillon.girl s blogem papillon-bowi.blog.cz.

Co tedy Papillon.girl navrhla?
„Soutěž o nejlepší článeček na blogu, který by byl na určité téma „Bez Blogu Bych Bláznil…“, článek musí být složen pouze ze slov obsahující písmeno B, tak, aby dával co nejvíce smysl a byl pokud možno originální a zábavný.“
Tak to ještě trochu rozveďme:
Napište článek, který bude mít minimálně 40 a maximálně 100 slov (tomu se asi moc nepřiblížíte:), které budou všechny začínat na písmeno B. Téma je „Bez blogu bych bláznil…“, neboli cokoli o blogování. Pokud si myslíte, že je to nemožné, pak se mrkněte zde.
Odkaz na svůj článek nám vložte do komentářů k tomuto článku. Jestli se vám nechce zaneřádit svůj blog „béčkovým článkem“, pak můžete svůj výtvor napsat do komentářů pod článkem. Novinkou je, že komentáře budou moderované, tzn. vaše komentáře spolu s „béčkovými“ výtvory zveřejníme až s vyhlášením vítězů. Svůj názor na soutěž nám ale můžete napsat do následujícího článku.
Autor nejzajímavějšího článku získá bezdrátová sluchátka Teac a blogy dalších 4 vítězných autorů budou 14 dní spolu s vítězem propagovány na titulce a nově také v newsletteru.
Soutěž končí 20.října ve 12.00.
No nic jednoduchého to není. Zkoušeli jsme to. 🙂 „Bez blogu bych bláznil. Bude bitva blogová. Bojujte blogeři bez bázně…“ No snad vám to půjde líp. 🙂
Aktualizace 2.října 2008: Všechna slova musí začínat na písmeno B. Není možné používat ani spojky, předložky apod., začínající na jiné písmeno než B.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: