Napište článek „Jak propagovat blog?“ na Blog.blog.cz!

Před nedávnem jsme v rubrice Tipy publikovali články Jak vložit blog do katalogů českých portálů? a Co je phishing aneb Pozor na svá hesla! Rádi bychom v této tématice pokračovali, ale máme pocit, ze některým věcem rozumíte lépe vy než my. Tudíž bychom to tentokrat zkusili nechat na vás.

Blog.cz patří mezi nejnavstěvovanejší servery v ČR. Návštěvnost je ovšem způsobena celkovou návštěvností vašich jednotlivých blogů.
A tak se ptáme:
Jak jste to dokázali? Jak propagujete svuj blog? Můžete poradit ostatním blogerům? Jaká byla vaše ceste k vysoké návštěvnosti?
Zkuste napsat článek, kde ostatním blogerům a blogerkám poradíte, jak propagovat svůj blog.

Co s vašimi články uděláme?
1. všechny si přečteme
2. na základě vašich tipů sepíšeme článek a nejzajimavějši tipy přimo ocitujeme s odkazem na autora
3. nejpovedenější článek zveřejníme celý jako samostatný článek s krátkým propagačním profilem autora
Odkaz na váš článek nám vložte do komentáře nejpozději do 12. května do 14:00 (AKTUALIZACE – termín prodlužujeme do 18. května).
Těšíme se na vaše tipy a jsme zvědaví, jak si vzájemně dokážete poradit.
Třeba už brzo bude jasné, jak předehnat v návštěvnosti Seznam

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: