Nasadili jsme nový editor pro psaní článků

smiley
Možná jste si už všimli, že jsme spustili nový editor pro psaní článků. V tomto krátkém článku se dozvíte, v čem je jiný než předchozí verze.

Články na blogu se píší v takzvaném WYSIWYG editoru. Za touto tajemnou zkratkou se skrývá anglická věta „What you see is what you get“ („Co vidíš, to dostaneš“). To znamená, že už při psaní vidíte, jak bude článek vypadat po zveřejnění na blogu.
Psaní článku v tomto editoru je v principu podobné například psaní v textových editorech kancelářských aplikací. Pomocí nástrojové lišty si můžete nastavit nejrůznější možnosti, jak upravit výsledný vzhled článku.
editor
Seznam vylepšení, která přináší nová verze našeho editoru:
  • zmodernizoval se celý vzhled
  • přibylo více možností editace tabulky
  • HTML kód článku se nyní zobrazuje v pop-up okně
  • objevila se možnost vkládat do článků připravené smajlíky
  • větší kompatibilita (editor funguje korektně v Opeře, Safari, Internet Exploreru, Firefoxu atd.)
  • větší komfort při práci
smileys
Líbí se vám naše přehlídka smajlíků?
P.S. Pokud vás zajímají bližší infomace o našem editoru a ovládáte angličtinu, můžete zavítat na tuto stránku.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: