Reklama na vašich blozích

Většina z vás se už pravděpodobně setkala s tím, že na svém blogu našla reklamu. Proč tam reklama byla a proč už tam není? Kdy se tam zase objeví? Proč byla jednou pod článkem a jindy zase v menu?

Blog.cz je služba, která je poskytována uživatelům zdarma. Zároveň se o provoz Blog.cz stará denně tým lidí, pro které je práce na Blog.cz jejich běžným zaměstnáním, za které dostávají peníze.
Blog.cz provozuje společnost Jyxo, s.r.o., která prozatím Blog.cz dotuje z jiných aktivit. Do budoucna bychom ovšem byli rádi, aby si Blog.cz na sebe vydělal.

Jednou z možností, jak zajistit peníze na provoz, je právě zobrazování reklamy na vašich blozích.

Víme, že zobrazování reklamy může pro vás být nepříjemné, a proto experimentujeme i s jinými způsoby řešení financování služby. Reklamu v současnosti pouze testujeme. Zobrazuje se nepravidelně a nejsme schopni říci, kdy a v jakém množství ji opět na svých blozích najdete.

Chápeme, že čím méně reklamy, tím pro vás lépe. Rozhodně se nemusíte bát, že bychom vaše blogy reklamou zahltili!

Ať už se rozhodneme pro jakékoliv řešení financování, do Blog.cz dále investujeme a investovat budeme. Na prvním místě pro nás vždy budete vy.

Publikoval Jakuta

Četla jsem, že žena dva roky po nástupu na rodičovskou, prožívá nejhlubší pád svého sebevědomí. Určitě to byl moudrý článek. O tom, co sebevědomí udělá během dalších přibývajících roků bez sociální masáže v zaměstnání, nepsali. Každopádně jsem se nestala nejlepší matkou na světě (ano, to jsem v plánu měla), zjistila jsem, že vařit-prát-oblékat-žít ekologicky nejde (to jsem aspoň zkoušela), nenaučila jsem se nový jazyk (to možná ještě zkusím), ani nazaložila firmu, nedodělala doktorát ani nezískala nový titul, nepohnula lokální ani světovou politikou, nezačala chovat včely... Zkrátka, že není nic, čím bych se tu blyštěla a jiskřil Jediné, co trénuji donekonečna je trpělivost, plánovací + slaďovací schopnosti a odvahu. Běhání a psaní blogu jsou dva úniky, které si držím chráněné jako výsostné vody jejího veličenstva. To je to, co mě spojuje s dobou bez dětí a co mi umožňuje vracet se pouze a jenom k sobě. Obé je zdrojem endorfinů. Kladný vliv běhu pociťuje zejména rodina - když se vrátí úplně jiná žena/máma. A když blogem potěším někoho z vás, bude to bezmezně těšit i mě. Jiné ambice nemám. Světlu vstříc!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d blogerům se to líbí: